Cumartesi , 19 Haziran 2021
9. Burdur Kitap Fuarı Açılıyor

9. Burdur Kitap Fuarı Açılıyor

Her yıl merakla beklenen Burdur kitap fuarı bu yıl da kapılarını kitap severler için açıyor. ”OKUMAK ÖZGÜRLÜKTÜR” sloganıyla yola çıkan Burdur Belediyesi, 9. kez düzenlenecek olan kitap fuarının kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Burdurda düzenenlenen fuara bütün kitap severler davetlidir.

9. Burdur Kitap Fuarı Açılıyor

Seçkin 60 yayınevi ile Türkiye’nin yakından tanıdığı 40 yazarın katılım sağlayacağı, 70’e yakın etkinliğin bulunduğu; 9. Burdur Kitap Festivali 15-25 Şubat tarihleri arasında Burdur Konferans ve Sergi Merkezinde siz değerli kitapseverleri bekliyor…

7’den 70’e tün kitapseverlere hitap edecek olan fuarda bu yıl aralarında Bekir Manav, Ertuğrul Günay, Mustafa Balbay, Saygı Öztürk, Serhan Asker, Gürkan Hacır, Yılmaz Aslantürk, Aşkım Kapışmak, İbrahim Özbay, Cemil Kılıç, Tarık Tufam, Yusuf Efe Göçer, Nebi Yıldız, Tuğba Ezici, Nazan Arısoy, Fikri Sağlar, Sinan Meydan, Şükrü Erbaş, Tolga Akpınar, Cezmi Ersöz, Ergün Poyraz, Ersin Atçı, Sinan Yağmur, Ferit Delen, İsmail Saymaz, Bilal Sami Gökdemir, Uğur Tuna, Serhan Keserlioğlu gibi isimlerin olduğu birbirinden değerli yazarlar, imza günlerine katılacak.

Burdur Belediyesi tarafından organize edilen ” Burdur Kitap Fuarı ” açılışı Burdur Valisi Hasan ŞILDAK tarafından gerçekleşecektir. ”OKUMAK ÖZGÜRLÜKTÜR” sloganı ile yola çıkılan etkinlik 16 Şubat 2020 tarihi saat 13:00 da açılacaktır.

16 Şubat Pazar günü açılışı yapılacak olan 9. Kitap Fuarı 25 Şubat salı günü 10.00 -20.30 saatleri arasında açık olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.