Pazartesi , 22 Nisan 2019
Burdurlu Olmaktan

Burdurlu olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Burdurlu olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Anketimizde oy kullanarak sonuçların değerlendirilmesine ve ilimize katkıda bulunabilirsiniz. Bu anketi oluşturmamızın sebebi Burdurlu olan kişilerin ilimizi ne kadar önemsediği konusunda toplumun aydınlanmasını sağlayacaktır. Gerçek anlamda Burdurlu olmaktan gurur duyuyor musunuz? Kentimizin değerlerine sahip çıkıyor musunuz?

Farkında mısınız? Burdur gelişmiyor diyerek hep şikayet ediyoruz, fakat bireysel olarak hiç bir katkıda bulunmuyoruz değil mi?

Peki Burdurun gelişmesine engel en önemli etken nedir? Asıl tartışmamız gereken önemli konumuz budur. Bu konuda ilerleyen yazılarımızda yer vererek gerçek anlamda Burdur’un gelişmesinin önünde ne gibi engeller var hep birlikte tespit edeceğiz. Ticari açıdan geçmişte söz sahibi olan ilimiz, kente has bir çok değeri muhafaza edememiştir. Bunlardan en önemlisi Gülü ve Halısıdır.

Anketlerde hür iradenizle gerçek düşüncelerinizi yansıtırsanız toplumsal konularda biri birimize çok daha yararlı olabiliriz.

[poll id=”2″]

2 Yorumlar

  1. Avatar for Hakan Taslioglu

    Herşeyiyle güzel. . Burdurumun herşeyiyle gurur duyuyorum

    • Avatar for Burdurluyum

      Coğrafi veya konum olarak aslında süper bir şehrimiz var. Bunu birde Burdurluyum diyenler kavrayabilse çok daha mükemmel olacak. Toplumda yaşayan her bireyin asli sorumlulukları vardır. İşte Burdur da eksiğimiz bu yönde, hiç kimse sorumluluğunun bilincinde değil. Eğer bu sorunu aşabilirsek çok güzel işler başarabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.