Burdur Pazarlama – Burdurluyum https://www.burdurluyum.com Mon, 22 Jul 2019 08:41:40 +0000 tr hourly 1 Burdur’da esnafımıza destek veriyoruz! https://www.burdurluyum.com/burdurda-esnafimiza-destek-veriyoruz/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=burdurda-esnafimiza-destek-veriyoruz https://www.burdurluyum.com/burdurda-esnafimiza-destek-veriyoruz/#respond Wed, 31 Oct 2018 06:18:21 +0000 https://www.burdurluyum.com/?p=1111 Dünyada faaliyet gösteren bütün işletmelerin sürekli destek ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Günümüz zor şartlarında verdiği hizmetlerde aksaklık olmaması için mücadele eden esnafımızın yalnız olmadığını, onları düşünen birilerinin olduğunu unutmamalarını hatırlatmak istiyoruz. Esnafımıza destek başlıklı yazımızda dilimizin döndüğünce açıklamaya gayret edeceğiz. İşletmenizde; reklam, tanıtım, pazarlama, pazar oluşturma, potansiyel müşteri, müşteri edinme ve rekabet gibi konularda sıkıntı yaşıyor …

Burdur’da esnafımıza destek veriyoruz! yazısı ilk önce Burdurluyum üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Dünyada faaliyet gösteren bütün işletmelerin sürekli destek ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Günümüz zor şartlarında verdiği hizmetlerde aksaklık olmaması için mücadele eden esnafımızın yalnız olmadığını, onları düşünen birilerinin olduğunu unutmamalarını hatırlatmak istiyoruz. Esnafımıza destek başlıklı yazımızda dilimizin döndüğünce açıklamaya gayret edeceğiz.

İşletmenizde; reklam, tanıtım, pazarlama, pazar oluşturma, potansiyel müşteri, müşteri edinme ve rekabet gibi konularda sıkıntı yaşıyor ve uyum sağlayamıyor iseniz; sorunlarınızı bizimle paylaşın kalıcı çözümlerle başarınıza nokta koyalım. Ne dersiniz?

İster küçük bir iş yeri olun, ister bir fabrika. Önemli olan işletmenin varlığıdır ve bu konuda her işletmenin kendi çapında büyük olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca; Esnafın sıkıntı yaşadığı ortamlarda bütün toplum sıkıntı yaşıyor demektir ve o toplumun hiç bir zaman sorunlarının bitmeyeceğini vurgulamak istiyoruz. Bahsettiğimiz konular işletmenizde olmazsa olmaz öneminde olmalıdır.

Esnafımıza destek veriyoruz!

Günümüz iş dünyası tanıtım aşamalarında deneme yanılma yöntemi uygulayarak sürdürmekte olup; Özellikle dijital ortam ve sosyal medya kavramlarında sürekli zaman kaybetmektedir. Burdur firmaları ve Burdur işletmeleri olarak varlığınızı hissettirme zamanıdır diyoruz.

Konuyla ilgili detaylı yazımız hazırlanmaktadır. Bizi takip edin.

Buradan isim ve telefonunuzu gönderin sizi arayalım bilgilendirelim.

Burdur’da esnafımıza destek veriyoruz! yazısı ilk önce Burdurluyum üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://www.burdurluyum.com/burdurda-esnafimiza-destek-veriyoruz/feed/ 0
Burdur firmaları ücretsiz reklam fırsatları https://www.burdurluyum.com/burdur-firmalari-ucretsiz-reklam/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=burdur-firmalari-ucretsiz-reklam https://www.burdurluyum.com/burdur-firmalari-ucretsiz-reklam/#respond Mon, 29 Oct 2018 13:55:22 +0000 https://www.burdurluyum.com/?p=1076 Şehirlerde artan nüfus oranı ile birlikte sektörlerde ki rekabet oranı da aynı ölçekte artış göstermektedir. Bu artışla birlikte işletmeler açısından önemli bir yere sahip olan reklam ve pazarlama günümüzde birer rekabet aracı haline gelmiştir. Bu kapsamda kurulan, esnafın ürün ve hizmetlerini öne çıkararak müşterilerine kolayca ulaşması için Burdurda.com ücretsiz reklam fırsatları sunuyor. İl genelinde faaliyet …

Burdur firmaları ücretsiz reklam fırsatları yazısı ilk önce Burdurluyum üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Şehirlerde artan nüfus oranı ile birlikte sektörlerde ki rekabet oranı da aynı ölçekte artış göstermektedir. Bu artışla birlikte işletmeler açısından önemli bir yere sahip olan reklam ve pazarlama günümüzde birer rekabet aracı haline gelmiştir. Bu kapsamda kurulan, esnafın ürün ve hizmetlerini öne çıkararak müşterilerine kolayca ulaşması için Burdurda.com ücretsiz reklam fırsatları sunuyor. İl genelinde faaliyet gösteren Burdur Firmaları ücretsiz reklam yapabilecekler.

Özellikle Burdur ilçeleri ve köylerinde bulunan ve ticaretle uğraşan her kişi web sayfası oluşturabilir. İlimizin ekonomisi için pazarlama kavramının öne çıkması iş dünyası açısından son derece yararlı olacaktır. Ticaretle uğraşan kesim sesini duyuramadığından hedefine ulaşmakta sıkıntılar yaşıyor.

Burdur Firmaları, Reklam fırsatlarından nasıl yararlanabilirim?

Burdur da faaliyet gösteren bir işletme iseniz Burdurda.com web sitesinde reklam sayfası oluşturabilmek için kayıt ol seçeneğinden ücretsiz bir üyelik oluşturuyorsunuz. E-postanıza gelen üye giriş bilgileri ile giriş siteye giriş yaptıktan sonra reklam sayfası oluşturma yetkisine sahip duruma gelmiş oluyorsunuz. Reklam sayfasını nasıl oluşturuyoruz?

Web sitesinin sağ üstünde Yeni Oluştur butonuna tıklayın açılan sayfada bulunduğunuz sektörü seçin ve ilgili tüm alanları eksiksiz doldurun. Kayıt formunda eksik bilgi olup olmadığına dikkat edin ücretsiz seçeneği seçin ve sayfayı kaydederek onaya gönderin. Bu aşamadan sonra reklam sayfanız en kısa sürede incelenerek onaylanacaktır.

Kaydınızla ilgili olarak site yönetimi tarafından bilgilendirilirsiniz.

Kayıt oluşturma aşamasında bir sorun yaşarsanız sitenin sol alt köşesinde bulunan canlı destek sisteminden yararlanabilir anında yardım alabilirsiniz. Öncelikli amacımız esnafımıza destek olmaktır. Bir ilin kalkınması ve gelişmesi açısından ticari trafiğinin artması son derece önemlidir.

Aşağıdaki linkten sayfanızı oluşturun, hedef kitlenize ulaşmak için girişimde bulunmaya başlayın.

Ücretsiz reklam sayfası oluşturmak için BURAYA tıklayın

Burdur firmaları ücretsiz reklam fırsatları yazısı ilk önce Burdurluyum üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://www.burdurluyum.com/burdur-firmalari-ucretsiz-reklam/feed/ 0