Hakkımızda

Hakkımızda, Burdur’da şirketler için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken; Müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Burdur genelinde güvenilir, firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme faaliyet listeleri sunan; En iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Hakkımızda, Neden Burdur’da Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için, tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek yada diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Burdur ticari faaliyet rehberinde, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan; Tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Online arama yapanlara mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; Öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunuyoruz.

Burdurluyum