Pazartesi , 10 Aralık 2018
Ana Sayfa / Gündem / Milletvekili Reşat Petek Bucak’ta
Milletvekili Reşat Petek Bucak'ta

Milletvekili Reşat Petek Bucak’ta

Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat PETEK Bucak’ta, Ak parti Bucak İlçe teşkilatı ile birlikte bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat PETEK, Ak parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül ve İlçe Yönetimi, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eryiğit ve mahalle muhtarları ile bir takım ziyaretler gerçekleştirdiler.

Milletvekili Reşat Petek Bucak’ta Ziyaretlerde Bulundu

Ziyaret kapsamında; Bucak Cumhuriyet Caddesinde esnaf ziyaretleri Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeni seçilen Başkan Yusuf Erdoğdu’yu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Bucak Beşkonak Köyüne ziyaret giderek, Beşkonak Köyünde çalışmaları yerinde incelediler. Ziyarete Bucak Ziraat Odasına giderek devam ettiler. Ziraat odası Başkanı Muzaffer Özdemir ve Yönetimine yeni hizmet binasının Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretler kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Mecikoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Bucak’ta bu yıl oda seçimleri ön planda idi ve bu kapsamda Ak parti Burdur Milletvekili Reşat Petek ve beraberindeki heyet Bucak Şoförler odasına yeni seçilen Başkan Arif Mayda’yı ve Yönetimine Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bucak Şoförler odası ziyaretine eski Başkan Yusuf Top’da katıldı.

En son olarak Bucak Devlet Hastanesine ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaret kapsamında Bucak Devlet Hastanesi Başhekimi, doktorları, çalışan personeli ve hastaları ziyaret ettiler. Bucak Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalar, Devlet Hastanesinden çok memnun olduklarını Doktorların ve personelin özverili güler yüzlü sıcak kanlı olduklarını dile getirdiler. Bucak devlet hastanesi ziyaretini ardından Ak parti Burdur Milletvekili Reşat Petek ve beraberindeki heyet toplu fotoğraf çektirerek ziyaret son buldu.

Kaynak: Oğuzeli Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.